Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Delphi - zmena pozadia tlačítka

Ako zmením pozadie na TButton/TBitBtn? Akosi sa k tomu neviem dopátrať. Vlastnosť Brush je len na čítanie a preto mi to nefungovalo. Ako zisťujem, tak ani vlastnosti Canvas sa nedopátram.

loading...

Po ICQ som sa rozprával s JaFi a došiel som k záveru, že najlepšie bude asi použiť TPanel. Ide mi o nastavenie tlačítka, že je stlačené stále, niečo ako náhrada za malé uško pri TPageControl.