Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávání zvuku z TV karty

Zdarec,
mám v PC TV kartu WinFast DTV 2000H. OS - WinXP SP2.
Dnes večer běží v TV manželčin oblíbenej seriál a protože má noční směnu, chtěl bych jí ho nahrát. Problém mám v tom, že při nahrávání z analogu se mi uloží obraz, ale už ne zvuková stopa.
Protože to potřebuju vyřešit rychle, sháním nějakej SW, co umí nahrávat a uložit v rozumném formátu zvuk, co běží na PC. Dohromady už to pak nějak spojím nebo synchronizovaně spojím.

Pokud někdo poradí, kde může bejt chybka v nahrávání zvuku u TV karty, budu rád.
Vcelku spěchám, začíná to za 40 minut :-)

Díky

Nastaveno to mám stejně. Podařilo se mě to nahrávání rozjet, ale má to háček - musím nahrávat tak, že mám otevřenou položku "nastavení". Pokud to pustím v normálním režimu, tak to vynechá zvuk. Hádám to na chybu SW, protože nemám tam nápis WinFastPWR tak, jak to tam máš ty, ale WinFast DTV.

Díky, takže to bylo špatným SW, teď už to nahrává dobře.

Mám na tebe ještě jednu otázku:
- přijímáš digitální vysílání, na té kartě?
- jestli ano, jaké máš nastavení pro příjem digitálu? Já nemůžu nic chytnout, ačkoliv signál z Brna bych měl mít.