Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem imedian

Mám nainstalovaný program iMON/iMEDIAN pro ovládání panelu na HTPC. Funguje mi však jen verze 6.01. S vyššími beta verzemi mi to dělalo paseku. Poslední verze je asi OK, ale iMEDIAN není česky ale v jakési hatlapatla korejštině. Používáte někdo tento SW a jaké s ním máte zkušenosti?

Tak to mas nejake divne... Ja mam celou instalaci cesky (z dodaneho CD), nicmene update jsem nedelal - hodilo mne to na stranku s rozsypanym cajem a tak jsem to zrusil (i pripominac). iMedian mam sice nainstalovany (to je takove to "jako Windows Media"?), ale jeste jsem ho nekonfiguroval. Vystacim si s konfiguratorem maker pro me prehravace.