Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna času a data složky Windows

jde nějak pozměnit čas a datum vytvořene složky windows???? bez nutnosti odinstalace??? pokud ano jak??? a čím:puff:

Změna předmětu, původně: změna času a datumu slošky windows
Bývá zvykem psát za otázku pouze jeden otazník. (anarchist)

pozor, tusim ze u NTFS ma kazda polozka 3datumy (datum vytvorenia, datum poslednej zmeny, a este nejaky datum). Programy zvycajne menia datum poslednej zmeny, nie datum vytvorenia.
U FAT32 je asi len jeden datum. Zhlavy neviem treba si to pozret v MSDN, nechce sa mi to hladat (ak to niekoho zaujima tak pouzit google :). V kazdom pripade nechapem na co to ma byt akoze dobre, ak si mysli ze to niecomu pomoze tak o tom silne pochybujem.