Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Server je zaneprázdněn

Neustále se mi na ploše objevuje vykřičník se zprávou "Server je zaneprázdněn..." http://img91.imageshack.us/my.php?image=imageshacku ssv5.jpg
Projevuje se to značným snížením výkonu PC a odkliknu to tlačítkem "Přepnout" ale někdy se objeví ihned po přepnutí další okno a můžu to odklikávat pořád dokola. Pls poraďte někdo jestli máte zkušenosi s tímto problémem.
Díky :)

Definitivne mozem vyhlasit, WinXP ma aspon aky-taky vkus a na tom hnuse nechce spustat nic. :-D

Ja by som sa pre zmenu pozrel do msconfig, co sa spusta po starte. Akurat vcera som u spoluziaka na notase riesil tuto istu hlasku a bolo to sposobene (zrejme) sproste napisanom pripomienkovaci/kalendari. Po zakazani spustania po starte v poho.

Pod tým "serverom", ktorý je zaneprázdnený, sa myslí COM server - čiže určite to nebude napríklad MySQL. Ak sa tá správa objavuje úplne náhodne, tak sa to bude hľadať trochu ťažšie - začal by som postupným vypínaním podozrivých bežiacich procesov, až kým by to neprestalo. Asi by nebolo na škodu prejsť počítač nejakými anti-všeličo programami.