Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uprava PDF

potrebujem zmenit zopar slov v PDF dokumente, da sa to okrem adobe? resp. ani nie slov, ale su tam take obdlznicky akoze na vypisovanie, tak do nich jednorazovo zapisat . . . ako bez adobe prip. ako s adobe? v adobe uprava textu nejde . . . nieje to text, ale nakresleny obdlznik, diky, surne

Neda sa ten pdf nacpat do wordu ako pozadie, a dopisat tie slova vo worde? :-)

Inac pdf formulare by mali ist doplnat aj v adobe readeri, ale to by musel byt nejaky specialny pdf formular, ja osobne som taky co by isiel vyplnat v readeri este nevidel. Ale skontroluj si poriadne menu readera, ked mas nacitany ten pdf, ci tam nemas funkcie pre formular alebo nejake doplnanie poli apod.