Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free náhrada FinePrintu

Prosím, poraďte jakým free programem nahradit placený FinePrint - tisk více stránek na jednu, náhled před tiskem, tisk do bitmapy, případně by mohl mít něco navíc - tisk do PDF, zoom - ale to už není nutné...

PDF Creator myslím vyhovuje. Náhľad pred tlačou urobíš tak, že vytvoríš PDF a pozrieš si. Je pár programov, kde náhľad a výsledná tlač sú dosť rozdielne. Stretol som sa s tým napríklad v Exceli. Pri výslednom PDF môžeš mať 100 % istotu, že na papieri to bude rovnako.