Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpožďuje se zvuk v jedné hře

Prosím, poraďte. Všechny hry a i jiné aplikace běží normálně, NFS, NFSC aj. Dnes jsem si pustil Rally Championship 2000 a neustále se opožďuje zvuk za obrazem. Uberete plyn a ubere ho to až za pár vteřin atd. Jiné hry to nedělají. Nainstaloval jsem ji znovu a je to stejné.

Zpožďoval - nebo spíš zpomaloval se mi zvuk u hry Freedom Fighters.
(po pár minutách jak zpomalená deska, po půl hodině už jen skřeky, přitom v obraze
akce probíhala normálně. Laboroval jsem s EAXem, AC3, ovladači - nic nepomohlo)
Problém byl v zapnuté kompatibilitě s Win98, kterou jsem spustil protože
se hra nedokázala přenést přes úvodní videa a nerozběhla se. S kompatibilitou ano.
Nakonec jsem videa vyrušil příponou *.bak, kompat. vypnul a je vše OK.

Aby to bylo ještě složitější - na dolby nastavení zmizí zvuk spolujezdce, ale hra jde skvěle, ale bez komentáře. Pokud zvolím komentář žena, tak vše funguje OK. Pokud dám komentář muž (angl. nebo česky), tak se to zpožďuje. Direct X jsem aktualizoval, ale jak jsem čekal,je to stejný. Neví si s tím rady ani správce sítě v práci. No, budu zkoušet dál a těšit se, co kdo poradí. Díky, Ahoj.