Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavim PC můžete mi to pls skouknout:)

Základní deska:Asus P5KR - Intel P35
procák: Intel Core2 Duo E8200 2,66GHz 6MB 1333MHz 775pin BOX
paměti: Corsair DIMM 4096MB DDR II 800MHz TWIN2X4096-6400C4DHX
grafika:Asus EN8800GT TOP/G/HTDP/512M, PCI-E
bedna:CoolerMaster Dominátor Xcalade RC-690-KKN1-GP
disky:Samsung SpinPoint T HD501LJ - 500GB SATA II
Samsung HD321KJ - 320GB SATA II (do šuplíku)

Tak by mě zajímalo jstli mi tahle sestavička bude šlapat jak má. Komponenty objednávám od czechcomputer.cz
Při objednání je tam kolonka složit PC, ale už tam nejni psaná cena za ono složení ani jestli mi tam třebas nedaji plombu nebo tak něco... Takže pokud máte někdo zkušenost s CzC tak dejte vědít:)
Za všechny rady a přopomínky budu rád.

P.S. Potřeboval jsem se vejít do ceny cca 20 000Kč teď je to asi 21 000Kč

Pěknej den přeju

ten procesor mám je fajnej ty ramky sou zbytecne velky teda jestli nemáš visty grafika nic moc šáhni spíš po 9600gt ta deska dneska sou lepší ty od gigabyte mam tu DS3 super výbava fakt mazec na czc sem taky kupoval pc ale po dílech a stavil sem to sám tak nevim ale asi tam bude naka plomba

Ramky bych neměnil. Grafiku bych za 9600GT určitě neměnil (teda určitě není výkonnější, poměr cena/výkon neřeším) a s deskou souhlas. Jestli tazatel potřebuje něco ušetřit a nehodlá někdy využít Crossfire, tak se taky přikláním třeba za EP35-DS3, která je o pětikilčo levnější.

Já si myslím, že když si komponenty složíš sám, tak by tam plombu dávat neměli, protože si to nekoupil v celku, ale po částech, to složení je pouze jejich služba, abys neměl doma práci. To jim tam budeš potom posílat celý počítač, když odejde třeba jenom disketová mechanika, bez který můžeš pracovat celkem normálně? To by byla od CzC s odpuštěním demence.

Když si přečteš pozorně jejich stránky tak se dozvíš, co jsi chtěl vědět. Pokud zaškrtneš " z těchto dílů mi složte PC " , dostaneš ho sestavené, nezaplombované. Záruka je podle délky záruky jednotlivých dílů- něco 2 roky, něco 3 roky, případně některé paměti tzv. doživotní.

2 NAPSTER: No to nevim čéče...
2 mif: Heh tak s tim kuchařem si mě dostal, páč já kuchař jsem. V první chvíli jsem si myslel, že to je na mě až pak mi došlo, že asi(snad) ne...Ty disky ještě promyslim
Za všechny názory i rady díky
Jinak své rady a připomínky prosím stále pište.Kompa budu objednávat příští tejden tak si tu sestavu chci co nejvíc pořešit.

Čabas a mějte se jak chcete (radši líp než hůř)

Prisadim si jeste k tomu sestavovani od CZC. Sestavej ti to z tebou u nich zakoupenych dilu ZADARMO, jen vyrizeni objednavky bude trvat o + - 3 dni dele. Sestaveni od nich je uchazejici, vetsinou jen nekam privazu kabely, nedavaj si moc praci s jejich uklizenim. Plombu nedostanes, jen si dopredu na case nalepjej nalepku czechcomputer. ma to vyhodu, protoze provadej po sestaveni nejake "zahorovaci" testy, cili teoreticky odpada, ze bys od nich odnesl vadny dil. Zaruka nebude na pc jako celek, ale na jednotlive dily, coz je z hlediska jeji delky vyhodnejsi.

Jestli se chceš vejít do 20tisíc tak si odpusť snadno dokoupitelné kravinky typu umělohmotný hnusný šuplík plus disk do něj s kapacitou naprd. To tam namontuješ i sám, recept je krátkej a snadnej;-)
Oboje snadno doplníš v případě skutečné potřeby / po další výplatě/. Doporučil bych raději místo toho 500g disku + těch ktravinek vzít 750G. Pořádný šuplík je hliníkový a stojí cca 500-700 ale je to lepší než upékat disk v umělohmotným /protože po měsíci se ty mrňavé ventilátorky stanou antolik hlučné že je odpojíš/.

product.jsp

edit - dneska stačí z počítače vytáhnout dráty sata + napájení a je to stejně nejrychlejší:-)

hehe to jo namontovat to umim, a šupl si odpouštět nechci i když vytáhnout kabely a mít otevřenej case nejni problém. Chci aby to nějak vypadalo a ne aby mi čuměly šňůry, vim, že se to dá poměrně pěkně zamaskovat ale víš jak... Tyhle disky s touhle kapacitou jsem vybral záměrně, protože na moje potřeby perfektně stačí a až stačit přestanou koupm větší:) Díky ti za radu šuplas určitě koupim hliníkovej a bez venťasů:)
Měj se