Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčištění počítače

Nepohoršujte se nad mými laickými dotazy: Slyšela jsem o "vyčištění počítače", myslím tím od chybových hlášení apod.. Zpomaluje to provoz programů. Jaké s tím máte zkušenosti, doporučili byste mi to, jak to vlasně funguje a neprovede mi ten program něco s mými daty (je bezpečný) ?

neprovede mi ten program něco s mými daty (je bezpečný)

Propiska je taky bezpečná do té doby, než si ji vrazíte do oka. Záleží na tom, jak tam co nastavíte, takovým "bezpečným" programem RegCleaner se dají smazat celé registry(povedlo se to tady na poradně jednomu malýmu klučinovi a táta nad tím sténal)...