Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu zapisovat na disk

už nevím jak dal,
Přepl jsem si v nabídce start ve svem omezenem učtu umístění složky "dokumenty", pote zpatky(jenom jsem to zkoušel) a od te doby nemůžu nic uložit na disk D:\ pokud přesouvám z cečka napíše mi to toto:
Original.aspx

pokud třeba zkusím uložit obrazek z internetu napíše mi to toto:
Original.aspx

Už jsem zkoušel vytvořit nový učet, obnovu systemu jelikož než sem si hral s těmi dokumenty neměl jsem problem, naformatovat D:\ rychle i uplně a pořad nic. Ted mam pocit že je spíš zablokovan učet pro pře souvaní souborů, prosím pomoc.

Outpost Firewall mi při startu píše toto:
klasika.ukazto.com

když klknu na chybu ukaže toto:
klasika.ukazto.com
FAQ mě odkaže sem odbc.php

To co píšou na tom odkazu je na mě trochu moc, prosím nevíte co s tím? Podobný problem jsem jakživ neměl. W XP SP2

zkusil jsem kliknout na jeden odkaz, stahuje se mi to pomalu jaxviň, tak jen odhadem:

xp jsou trochu dementní co se týká zabezpečení adresářů, kde můžou být spustitelné programy, a zakážou pro jistotu všecko. (tím se liší od win2000)
disk d: kam nevede nastavení proměnné %path% je z tohoto pohledu neškodný, xp se přesto rozhodne že zakáže userům zápis na všechny disky tedy i D:, a všechny podadresáře to od něj zdědí.
otevři si tento pc - vlastnosti disku d:, v zabezpečení buď přidej svého uživatele a práva pro zápis, nebo existujícímu nastavení "everyone" povol zápis na disk. po restartu by to mělo být lepší.

pozn.:
pokud jsi v síti a řídíš zároveň přistupová práva pro tvé sdílené disky/adresáře, chce to ošéfovat trochu pečlivěji.