Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista + wifi problem

Zdravím,
na dálku me poprosila kamoska jestli bych ji nedokazal poradit s problemem - bohuzel nedokazal tak se obracím na vás :)

Takže:
Má notebook Acer aspire 5710Z. Domá má připojení od karnevalu, na tom wifi router a na ten se z tohoto notebooku pripoji.

Kdyz jde ale treba s tim notebookem do nakupniho centra kde jsou free hot-spotynebo ke kamosce ktera ma nezabezpecenej router atd.. tak ji to pry napise:
System windows se nemuze pripojit. Diagnostikovat problem? Pridruzeni bezdtratove site se z neznamych duvodu nepodarilo.
Proste se ji nedari pripojit na jakoukoliv jinou wifi sit nez to co ma nastavene doma.
vypis z ipconfigu hodil toto:
Adaptér bezdrátové sítě LAN Bezdrátové připojení k síti:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Síťový adaptér Broadcom 802.11g
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-1C-26-13-31-DA
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano

Sitovka ji funguje, wifi site to vyhleda ale nepripoji se ani kdyz je ta sit nezabezpecena.

Pozri sa do nastaveni tej sietovky niekde v ovladacie panely - siete, pravy klik na sietovku - vlastnosti, pozeraj ci tam nie su nejake nastavenia ze sa ma pripajat len do nejakej konkretnej siete, alebo nejake sifrovanie nastavene natvrdo, alebo co ja viem co tam ma za nastavenia.
Podobne ak ma k tomu nejaku aplikaciu (ikonka vpravo dole) tak aj tam skontrolovat vsetky nastavenia.