Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na stahování mp3

Zdravím potřebuju něaký tip na program na stahování mp3, strong dc+ mám ale je to starší verze tedy 11, musel bych tam mrsknout novou a to nechci, protože bych zase musel nastavovat připojení, sdílení a ty ostatní věci a to se mi nechce. Bearshare jsem taky měl, ale to je zas moc nebezpečný, nebo ne??? Znáte jiný prográmek, který neni tak nebezpečný? nebo s kterým máte dobré skušenosti? díky:-)

Ježiši co to zas je? chtěl jsem přidat torrent z URL, ten který mi ukázali po registraci na utorent, tak jsem dal v programu utorent přidat z URL, vložil URL adresu a ok, no asi 20sekund to nabíhalo a pak se objevilo okno: Chyba "nepřipojen (vypršel čas)" při stahování URL. Bože co to znamená????:-/

Ajóó hi už se to stahuje jupíí, no koukám že to bude trvat dost dlouho. no nic. díky:-)

PS: jo a úplně dóle je takový trojůhelníček je oranžový píšou tam: žádné příchozí spojení, a že když se nezmění na zelenou tak to znamená problém s nastavením sítě hm co to znamená??:-/