Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Centrum.cz a Operou.

Ahoj,

pouzivam na Centru e-mail a chtel jsem zkontrolovat spamy, protoze ty si nestahuju do PC a nejsem schopny se prihlasit na Centrum.cz. Operu mam posledni verzi, nejde to na XP, ve Viste to jede. Po zadani prihlasovacich udaju se nacte uvodni stranka, ale nedokonci se nacteni a nevidim tak primo na maily a zustane to viset. Nevite nekdo cim to muze byt a nebo dela Vam to nekomu taky? Pozoruju to par dnu a priklanel jsem se k tomu, ze Centrum proste opet blbne, ale dnes uz mne to vadilo a potreboval jsem se tam dostat a zkusil jsem FF a nebo IE a bez problemu se tam dostanu. Zkousel jsem i vypnout FW a stejne to nejde. Je to to same jako Opera a Gmail, ale tam uz jsem to vyresil a da se to obejit, ale obchazet jeste neco na Centru se mne uz nechce a to bych radsi Operu prestal pouzivat, coz ale nechci, ale problemy s ni porad narustaji. Zadne nastaveni na pc jsem nemenil. Mam jen od vcera SP3 na tomto pc a vymenil jsem router, ale routerem to predpokladam nebude, kdyz pusti IE a FF ven a navic v nem jsem nikde nic takoveto nepovoloval a ani nezakazoval.

Dik.
Změna předmětu, původně: Problem s Centrumem a Operou. (LaKr) (Kráťa)

Mě se to tam příhlásí úplně normálně (Opera 9.25) zkus v Opeře v roletce nástroje > vymazat souukromá data > tlačítko podrobnosti. A tam si zaškrtni hlavně "vymazat z cache všeů a smazat cookies.
Jinak já mám přihlašování na Centru přes Ctrl+Enter. Zkoušels?