Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem režim spánku

Ahoj,

potřebuju poradit Najednou mi přestala fungovat fce Režim režim spánku. Nyní je to ves avu, že po zapnutí PC a vyzkoušení to jde ale jakmile se třeba připojím na net a pak to zkusím, už je to nefunkční. Můžete mi někdo poradit jak na to

Cim sa pripajas na inetrnet? Pred rezimom spanku sa odpoj z internetu, je to z viacerych hladisk lepsie. Ak blbne rezim spanku po pripojeni na internet a aj po naslednom odpojeni, tak su pravdepodobne problem a) ovladace na nieco cim sa pripajas na internet alebo b) vir

A ten UPC modem mas pripojeny cez USB? Ak ano tak to skus prepojit cez LAN (ak sa da), USB ovladace pre modemy robia mnoho problemov. Ale hlavne to prescanuj na viry. Mozes skusit aj preinstalovat ovladace k zakl.doske/chipsetu a ovladace k tomu UPC modemu ak to je pripojene cez USB.

co nejde prepnut? Ja som nepisal nic o prepinani. Mas to teraz v USB alebo co?
Som to myslel tak ze ak je v tom UPC modeme aj diera oznacena LAN, a ak v PC mas sietovu kartu, tak to prepojit nie USB kablom ale LAN kablom.
Prescanuj to na viry (mas nejaky antivirusovy program?). Ake mas vytazenie CPU po pripojeni na inetrnet? (ctrl-alt-del, spravca procesov)