Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka najednou neumí pálit na Verbatim DVD-R

Zdravím,
mám vypalovačku
Sony NEC Optiarc AD-7173A
ad7170a.html

a médium
Verbatim DVD-R Advanced AZO 16×

Ještě před pár týdny jsem na toto médium v pohodě vypaloval.

Nyní vypalovačka pálí na vše jen ne na toto medium (vyzkoušeno v programech Nero 8 a Alcohol 120%)

Vypalovačku mám externě přes USB, ale v tom by problém být neměl. Před tím pálila tak jak má.

FW nejnovější.

Printscreen z vypalování:
[neropr6.jpg]

Ta první hláška "Zařízení nedostupné" vyskočí hned ze začátku.
Zároveň po celou dobu pokusu o vypalování je dole ve "Stav" - "Selhalo" (u ostatních médií to to je taky v pořádku).

Při začítku vypalování zaváděcí stopy celý počítač díky Neru dost zatuhne (vytížení CPU na 99%).

To druhé "Zařízení nedostupné" je už, že jsem vypalovačku vypnul.

Po pár minutách, kdy se mi konečně otevřel Správce úloh, jsem mohl snížit prioritu Nera, a udělat tenhle printscreen a uložit tenhle LOG z Nera.

Jinak asi to s tím nemá nic společné, ale taky jsemm před týdnem dal přes aktualizace stáhnout WinXP SP3, ale zatím se nic nestáhlo. Stále mám SP2.

Nějaký vir snad taky nemám:
[cmdfk4.jpg]