Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera - flash a jeho deaktivace na vybraných webech

Pekny den,
netusite nekdo jak lze v Opere docilit deaktivace flashe na vybranych webech? Vim, ze celkove to lze vypnutim pluginu a v pripade potreby F12 a zapnout, ale to neni reseni. Mi jde hlavne o vypnuti na nekterych konkretnich webech, ktere to prehaneji s flashovou reklamou... a kdyz si clovek do zalozek rozklika vice clanku na takovem webu, tak ma procesor a vase nervy o zabavu postarano.

Diky za odpovedi

"jdeš na nastavení konkrétního webu" ...kde jdu na nastaveni konkretniho webu? F12 dela to same co tools / preferences / advanced / content / enable plug-ins

...at provedu nastaveni takto nebo pres F12, vysledek je stejny :>: blokace na vsech webech. Nikde jsem si nevsiml, ze by si slo zvolit konkterni web, ktery bude blokovan. Prehlizim neco?

Pokud jde o to uplne vypnuti.. dnes se bohuzel maximalne rozmohly flash prehravace a tak bych se u toho vypinani a zapinani asi zblaznil.