Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV KARTA

Zdravim vsechny!
Prosim Vas,muze mi nekdo poradit,proc mi nejde zvuk,kdyz si neco nahraji z TV karty?I kdyz je to externy zdroj,nebo samotny TV,FM..Mam XP HE,TV karta je Leatek DTV2000..Nema nekdo podobny skusenosti?Take mi nefunguje TXT..

Dole na liště,otevřít ovladače hlasitosti,vlevo nahoře navolit možnosti,vlastnosti,záznam a tam zaháčkovat "wave",on je to totiž průšvih,jestli používáte mikrofon na skype ,nebo ICQ,tak se Vám to při dalším restartu opět změní na mikrofon,musí se to hlídat,párkráte jsem taky nahrál film bez zvuku.

I o tom jsem uvazoval,ale tam asi chyba nebude,kdyz prehravani jede v poradku,dokonce jsem to skousel prehravat i v jinych prehravacich a nejde to..Spravce PC neukazuje,zeby mu neco chybelo...Po pravde,zacinam mit na to vztek a dochadzi mi trpezlivost..

Měl jsem ten samej problém, chybka byla v SW. Co jsem zjistil, tak Leadtek má všude spoustu bugů, u ovladačů na přibaleným CD mi nejel zvuk, musel jsem tahat jiný z netu. Ovládací software, který je na CD, tak jsem s ním měl taky problém s nahráváním, nahrávání se zvukem fungovalo jen tehdy, když jsem rozkliknul panel s nastavením vstupů a výstupů. Až tady v poradně jsem našel řešení - použil jsem jiný SW. Více tady. Pokud budeš chtít ten SW poslat, tak napiš kam a já ti to uploadnu.

Zase jsem o neco chytrejsi,koukam ze tu samu kartu mam i ja..Jak pise,mam skoro stejny problem,uz jsem to x-krat reinstaloval,zvlast i dohromady a nic..Je to tak komplikovana instalacka,az to hezky neni!!Jestli by to bylo mozny tak to posli,jinak ja pouzivam WinFastPWR,protoze u WinFastDTV mi nejde zvuk vubec!!
A jeste jedna otazecka..Muze tento problem zahrnovat i dalkovy ovladani?Totiz to nejde taky vubec,TXT taky ne...

Mrkni se, jak se jmenuje ten vstup na desce, jestli je to AUX-IN, nebo CD-IN a jestli to máš správně na tento vstup přepnuto u TV karty v nastavení, případně pokud nemáš zaškrtnuto MUTE v ovladání hlasitosti pro ten vstup, do kterého jde ten kabel z TV karty.

Jinak už dál opravdu nevím, snad bude mít nějakou další myšlenku někdo jiný.

Hrozne moc Ti dekuji za veskeru pomoc,uz jen tym,ze jsi mi poslal tu novu instalaci,s kterou jsem spojizdnil DO,TXT a verim tomu ze i dalsi veci,ktery jsem doposud nevyuzival!!
Je to urcite jen nejaka mala chybycka a zrada,ale fakt uz taky nevim co to muze byt..Kdyby Te predse jeste neco napadlo,tak mi prosim dej vedet,budu taky moc vdecnej..!!

Jen mě napadá - možná hloupost - nemáš nějaké vykřičníky u něčeho ve správci zařízení? Ovladače základní desky, tím pádem i ke zvukovce jsou nainstalovaný? Aby tam nebyly jen nějaký z Windows, ale přímo od výrobce.
Máš WinXP, nebo Vista? U Visty bych mrknul na web Leadteku, zda tam k tomu něco není.
Jako výraz zoufalství můžeš zkusit dát TV kartu do jiného slotu a až budou Windows cpát ovladače, tak jim podstrčit ty nový, nebo je případně znovu aktualizovat, pokud si natáhnou ty starý.