Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalí počítač

chci se zeptat,čím to může být když zapnu pc tak je ze začátku dost hrozně pomalý,ale potom asi po 5 min jede úplně bez problémů.
čim to může být?

pomalí počítač - řeknu třeba mladí počítač nebo noví počítač nebo černí počítač a je mi jasný jaký tam má být y.

jinak to může být čímkoliv, třeba se na pozadí startuje nějaká služba nebo si antivirák tahá aktualizace ...