Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komponenty

Pěkný den. Mám pár dotazů. Rozmýšlím pro kterou základní desku se rozhodnout a nevím jaký je mezi nimi rozdíl

Gigabyte GA-EP35-DS3 - Intel P35
http://www.czechcomputer.cz/product_doc-67371C74BAC 04799C1257410005C5D78.html

Gigabyte GA-P35-DS4 - Intel P35
product.jsp

paměti chci tyto a budou k tý desce kompatibilní? nebo radši nějaký A-Data?
Corsair DIMM 4096MB DDR II 800MHz TWIN2X4096-6400C4DHX (2x2GB) http://www.czechcomputer.cz/product_doc-84075752C56 3B271C12573F30051AD62.html

Grafickou kartu se rozhoduju pro GF Zotac GeForce 9600 GT 512MB, PCI-E
nebo tu přetaktovanou Zotac GeForce 9600 GT AMP! 512MB, PCI-E
hry moc hrát nebudu, ale někdy si něco zahraju :) O této 9600GT jsem četl, že moc netopí
a nežere. O 8800GT jsem četl, že je náročnější na spotřebu i v klidu pc, tak nevím no.
Jinak jít do normální 9600GT nebo do té přetaktované?

Díky za nějaké rady.

Rozdiel vidno na prvy pohlad - ta DS4 ma dva PCIe x16 sloty, na sucasne pouzitie dvoch grafickych kariet. Podla mna je to blbost a staci DS3, ta "EP35-DS3" podla toho popisu tam vie prevadzkovat aj rychlejsie RAM moduly, mozno aj vyssiu FSB treba si to pozriet presne na www.gigabyte.com.tw ze co ktora doska vie. Ja by som asi bral "EP35-DS3" ale vyber si sam. Vyber dosky zavisi aj od CPU, a CPU si nenapisal (presne aky CPU chces, aku ma FSB apod)

Pamate budu kompatibilne, kludne aj corsair.

Grafiku ti neporadim ja moc grafiky nesledujem, ale cim novsia rada tym lepsie (takze tipujem ze 9-rada je lepsia a setrnejsia ako 8-rada). Ja osobne by som nekupoval nic pretaktovane ale radsej sa pozrel po nejakej slusnejsej znacke, neviem ako je na tom Zotac to slovo som zatial nepocul, ja by som radsej doveroval gigabyte aj u grafiky.