Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrušení výběru dvou OS při startu Windows

:-[ Nainstaloval jsem si do PC k XP Vistu a teď jsem Vistu zrušil. Stále se mi tam při startu Windows zobrazuje nabídka dvou operačních systémů. Našel jsem tu podobný dotaz W98 verzus XP, ale podle této rady se mi Vista slále nabízí. V boot.ini ale Vistu nemám.
Jak mám Vistu ze startu odstranit:?:
Nebo jak provést aby se mi jako první automaticky přihlašovl XP místo Visty:?:

pak to znamená že ti furt funguje starý zavaděč z visty, a teprv ten tě dovede na disk s xp a jeho boot.ini (tuším že vista nikdy v boot.ini nebude).

nabootuj z instalačního cd xp, zvol [r] konzolu zotavení, přihlas se jako admoš, spusť příkaz fixmbr. kbyby nepomohlo, je tam ještě fixboot.