Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatně skenuje

Ahojky, špatně mi skenuje skener.. Když skenuju fotku tak v náhledu je červená a okolo ní je modro..nevim fakt čím to je, poraďte:-|

zkoušela sem to i s textem, a je to to samé. Mám hp scanjet 2300c, a mám k němu i naistalované ovladače...začal mě zlobit až včera, ale včera to bylo jen to, že černé barvy na fotce byly špatně oskenované, a né že až takhle mi to začlo blbnout.. A ten zvuk když vydává při skenování, tak je takový jiný... v jednu chvíli se změní a pak je zase ten zvuk normální (jako když tam něco ¨praskne¨)...myslim že to vypadá, že mi odešel..divný ňo:-/

no v záruce už není, už ji mám dlooouho... No a tak sem to zkusila odinstalovat a znovu naistalovat. A jak to dopadlo? No uvědomila sem si, že ty mý Visty vlastně nejsou pro tenhle skener, a tak teď mi to nejde vůbec skenovat. No předtím sem skenovala tak, že sem zmáčkla tlačítko na tom skeneru a šlo to..ale ani to už nejde3-[ Tak si s tim zítra pohraju a trochu se v ní prohrabu...už s tím vlastně nic zkazit nemůžu:-D