Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezdrátová klávesnice k HTPC s integrovaným myšidlem

Zdarec,
chtěl si bych k svýmu HTPC pořídit nějakou bezdrátovou klávesnici. Mám však specifický požadavek - musí umět zastoupit myš, protože nechci myš lovit z útrob gauče. Ideálně bych si představoval něco s integrovaným trackballem, ale co jsem našel, tak je sakra drahý (přes 3 tisíce) a ještě k tomu na kabel.

Našel jsem akorát dva kousky, ale ovládání myšidla je různé:
Microsoft
nebo
IoneScorpiusP20

Máte s tím někdo zkušenosti?
Nevíte někdo o nějaké jiné, v ceně do 1500Kč?

Tak už mám doma tu IoneScorpiusP20.

Malá, kompaktní, tím pádem nikde nezavazí. Podobná klávesnici z notebooku. Jen mě mrzí, že šipky jsou menší, než ostatní klávesy, trochu je to škoda.
Jen jako myšidlo je udělán poziční klobouček, tedy takovej hříbek, jako je třeba na ovladači u Playstationu. IMHO by klasický kuličkový trackball byl rychlejší a přesnější, ale dá se to používat, není to taková katastrofa. K televizi to stačí.