Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zvukem

zdravím ,prosím o pomoc ...
mám problém se zvukem, z pc mi nejde zadny zvuk, mam asi problém s řadičem zvuku, ale bohužel vůbec tomu nerozum a nevím jaky s kde bych si mel stahnou nebo co udelat :-(

Jako první krok můžeš zkusit zesílit zvuky v mixážním pultu v ovládacích panelech.
Jako druhý krok tady můžeš sdělit, jakou máš zvukovku, jestli ti někdy zvuk šel, po jaké akci nejde, jestli máš ve správci zařízení žlutý vykřičník.
No a to zatím stačí, aby toho nebylo příliš. :-)

Například v prográmku siw.
www.dwn.cz
Když budeš vědět zvukovku, nainstaluješ si ovladače, jelikož je pravděpodobně nainstalované nemáš - když je to šedivé.
Ale píšeš, že máš nové Windows. Třeba máš zvukovku integrovanou na základní desce a stačí nainstalovat ovladače z CD k základní desce (vložíš CD a většinou samo vyskočí okno, kde je něco jako "install drivers")

siw: pokud se zvukovka bez ovladače nedetekuje, bude v hardware - pci: vpravo je seznam zařízení

abys mohl korektně nainstalovat její ovladač, musíš mít nejdřív nainstalovaný driver chipsetu základní desky, bývá na cd cos dostal s deskou/pc. čili žádné nadbytečné žluté otazníky ve správci zařízení.

z tohoto se dá poznat co mám za základní desku?

Property Value
Manufacturer ASUSTeK Computer Inc.
Product Name X51R
Version 1.0
Serial Number NF1S7602290188
Chassis Notebook
Infrared (IR) Supported No
Machine Type AT/AT COMPATIBLE
UUID DC812727-3316-C5F4-8200-001BFC913A 52

Disk Space Disk C: 70 GB Available, 74 GB Total, 70 GB Free

Physical Memory 448 MB Total, 281 MB Free
Memory Load 37%

Virtual Memory 1058 MB Total, 964 MB Free

PageFile Name \??\C:\pagefile.sys
PageFile Size 672 MB
In use 3 MB
Max used 3 MB
Registry Size 2 MB (current), 76 MB (maximum)

Profile GUID {feba8a9a-130c-11dd-b0fb-806d6172696f}

The system clock interval 15 ms

Warning! Accuracy of DMI data cannot be guaranteed