Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Corel

Shanim kvalitni rekvalifikacni kurz pro jednu nezamestnanou damu, ktera ma vynikajici vytvarne nadani na grafiku. Nabidek kurzu je habadej. Poradte u ktere firmy je kurz kvalitni a opravdu se tam clovek neco nauci. Nejlip z vlastni zkusenosti. Jde mi o to abych nevyhodil za jeji kurz zbytecne nekolik tisic oknem.
Jde mi o kurzy na: Corel, Adobe Photoshop, eventuelne Adobe Premiere

Ahojky co vím kurzy nejsou a v knihách není nic aby se člověk naučil po lopatě když zajdeš na stránku www.noelala.ic.cz tak vše je dělané v corelu
pak záleží v jakém já mám Corel Paint Schop Pro X i když má složitou a moc těžkou grafiku je výborny ,sama jsem se vněm postupně učila a já jsem ochotná pomoci
stačí napsat na noelala@atlas.cz přeji pěkný den

len poznámka na okraj:adobe premiere je videoeditor,tam je výtvarné nadanie a cítenie uplatnitelné skôr okrajovo,retuše filmov a výtvarné nadanie je skôr uplatnitelné v combustion,aura paint,3Dbojou,toon boom studio,swift,adobe inDesign,Satori film fx....Adobe,Discreet a spol ponúkajú výukové dvd,podla ktorých sa môže učiť záujemca pracovať sám doma,treba si porovnať ceny kurzov a ceny týchto výukových dvd a podla toho vybrať finančne výhodnejšiu variantu-pozri napr. www.syntex.cz