Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Max. velikost fotky do Picasy..?

Zdravim, je tu nekdo, kdo pouziva webove album Picasa?
Jakou max. velikost fotky je mozno uploadovat?

http://picasa.google.com/support/bin/answer.py?answ er=43879&topic=10839

Tady pisou tohle, ale mam tu jedno vytvorene panorama:
velikost souboru - 9 313 856 b
rozmer fotky - 20537 x 1717

a za zlate prase ho nemuzu uploadnout.
Vzdy to jede, a po dokonceni vypise Chyba 13 - bad image a finito.

Zkousim to nepravidelne uz od vcerejska a porad se stejnym vysledkem.
Neni tam na to nejakej figl, nebo delam neco spatne?

Jine mensi fotky tam projdou, stejne tak kdyz tam to panorama zmensit tou Picasou na velikost 1600. Ale to uz je zase moc prtave. Diky za pripadne nakopnuti.

Já to dělal narychlo (vybily se baterky ve foťáku :-D, takže nešel blesk), až budu dělat panoráma Prahy od divadla po Akademii Věd ČR, kam půjdu bojovat o dalekohled za 10 litrkorun(stejnak nemám šanci, ale co :-D;-)), udělám to několikrát a dám si s tím záležet, ne jak tohle, co bylo slepený za 15 minut.