Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejkvalitnější propojení TV s PC

Zdravím, potřeboval bych poradit jak a čím propojit moji Panasonic TX-32LED7FM HD Ready TV s moji GK ATI Radeon HD 2600 XT aby byl obraz i zvuk co nejkvalitnější. Od PC je TV cca 3m, prosím napište vaše rady, zkušenosti, kde a co koupit. Předem díky.

Tomáš H.

Tu redukci jsem dostal ke GK takže to tedy asi vyřeším před ten HDMI kabel, jenom ještě dotaz přes HDMI prochází i zvuk? Nebo musím ještě nějaký kabel koupit na zvuk? V PC mám jenom obyčejnou integrovanou zvukovou kartu ve které jsou 3 konektory (modrý, zelený, červený) normálně na jack.

TV má pouze 1 výstup. Jedinou věc co jsem vygoogloval je ta že by mohl být pro TV koncový signál tak sabý že by ho úplně ignorovala, je to možné? Kabel je dlouhý 3m a na kartě je připojen redukcí z HDMI na DIV která byla přiložena v balení u karty.

Celý problém jsem nakonec vyřešil propojením kabelem s-video a jack <-> scart obraz je docela v pohodě, ale když třeba v obrazu prochází například nějaký titulek je a něm patrné takové zrnění. Myslíte že je to zrnění způsobeno kabelem? U scart konektoru budu asi muset zůstat, ale je nějaká lepší varianta místo konektoru s-video?