Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s ovladačem

Dobrý den, mam Notebook ASUS F3U AP059C u kterého je ze základu Windows Vista..Přeinstaloval jsem na XP a nešlo mi asi 20 ovladačů..postupně sem je přeinstaloval až na jeden: Řadič sběrnice SM.Vím že už tu padlo na tento ovladač dost dotazů ale já se v nich neorientuju a prosil bych poradit..Co je to řadič sběrnice SM a kde to můžu na můj notebook stahnout.Díky za pomoc Lukáš

A kterej z tech chipsetu mam stahnout? a navic ja mam procesor AMD Athlon64 X2 a cislo ted nevim, ale nevim co mam delat s Intelem..tak bych prosil pomoc dal..jestli existuje nejaka stranka na Athlon..A pochopil jsem dobre ze je to nejaky ovladac k procesoru? Nebo sem uplne vedle?

Jo VGA tam mam nainstalovany. Ja fakt nevim co s tim mam delat protoze i na tom everestu je napsany jen Řadič sběrnice SM a to od jakého výrobce nebo jakej to je vubec chipset to tam neni..VGA sem si instaloval mezi prvnima ovladacema..tak mi zkuste este nejak pomoci..

Ja som mal na mysli presne ten vga driver balik ktory je na tej asus stranke, na ktoru som dal link (naklikas si tam svoj typ notebooku a najdes si spravny driver pre tvoje Win), ziaden iny VGA driver.
Skus si odtial stiahnut vsetko co tam pre tvoj notebook a tvoje Win je (je tam toho dost vela) a nainstalovat vsetko (okrem sekcii "BIOS").
Potrebujes driver pre ATI/AMD chipset RS690M, ten ale nikde neviem najst takze to mas dost blbe. Skus hladat pomocou google apod. Ono ti to nejak bude fungovat aj bez ovladaca pre chipset, ale pravdepodobne ti nepojde standby/sleep, moze to byt pomale a mozu nastavat aj nejake ine problemy vo Win, ak ten ovladac nemas.