Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání her

Zdravím lidi, mám asi tak 4-5 měsíců nový Pc.Začaly mi padat hry ,prostě hraju a hra se z ničeho nic vypne,napíše to že např. assassi'ns.creed exe přestal pracovat nebo to nenapíše vůbec nic.Už jsem z toho zoufalý, hry nevydržej dýl než hodinu. někdy to dokonce spadne už po pěti minutách nebo méně,můj starý Pc dělal to samé,nepřišel jsem na to čím to je.Nevíte někdo náhodou čím je to způsobeno ??? pište na xexesvihl@seznam.cz nebo rovnou sem to je jedno.Díky moc.
Stále se to zhoršuje, dělá mi to např. The Guild 2,Assassins creed,Medieval 2 Total war,Vietcong,Zaklínač atd.... prostě mi padá skoro všechno :.(

ztatil jsem křišťálovou kouli, tak jen zběžně:

- zkontrolovat zdroj (výkon, značka)
- zkontrolovat memtestem paměti
- zkontrolovat teploty CPU/VGA/MB v klidu a zátěži, zároveň zkontrolovat, že všechny ventilátory se točí a že nejsou zanesené prachem, stejně jako i žebra chladičů
- odblešit si PC
- zamyslet se nad tím, co všechno jsi měl shodně nainstalováno na starém i novém PC a hledat modus operandi

Až to všechno uděláš, tak s tím sem přijď.

P.S.: a rovnou sem vypiš svou konfiguraci a případně i výrobce komponent.

Počítač HP Pavilion a6130.cs
Originální systém Windows Vista Home Premium
Procesor Intel Core 2 Duo E4400
2GB DDR2-SDRAM
250 GB Pevný disk s rozhraním SATA 3G (7 200 ot/min)
Grafická karta NVIDIA GeForce 8500 GT TurboCache s technologií Pure Video-512 MB přidělitelné paměti až 767 MB celkové paměti grafické karty.
Rozhraní IEEE 1394 FireWire
Software Microsoft Works
Intel High Definition Audio 7.1
Zdroj 230 V HI-PoT OK. Bastec, moddel:ATX-300-12Z. Input:100-127V-7A,200-240V-4A

Zdrojem nebo teplotou to ale podle mě není,to by se restartoval Pc ne ? Mě to ale spadne zpátky na plochu.Ve sledování spolehlivosti se to červená chybami každá chyba je v exe.U každý je : Práce zastavena.Zatím jsem zpustil memtest,jsem v 80%,0 Errors