Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde stránka mimibazar.sk

8-) neide stránka www.mimibazar.sk , ani z PC ktoré sú u nás v sieti . Možný dôvod: na stránke som zverejnil viac odkazov na naše www stránky a oni sa nasrali .... Vie niekto poradiť ako to napraviť ??
Změna předmětu, původně: nejde stránka (LaKr) (Kráťa)

otravuj na jiných webech.

edit: než se rozepíšu, už je to vyřešené. tak nic.

edit2: vždyť to je jejich normální komerční krám! pokud jim tam začneš spamovat s adresami, cos čekal? jo celá vaše síť má díky blbečkovi samozřejmě automaticky bez ptaní ban, co chceš u jejich admina zjišťovat? to mu chceš posílat potvrzení, že tě mentální retardace už přešla a teď už budeš hodný?
pokud tam lozí tvoje lepší polovička, řekni jí že sice může poslat admošovi mail, ale může trochu počítat s tím, že skončí automaticky v koši.