Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera sa mi nikdy neprihlási

Včera počas práce s webovou aplikáciou mi zrazu prestalo otvárať session na stránkach, ktoré ho nevytvorili. Upresním, login.php vytvorí session s prihlasovacími údajmi a po session_start() sa tieto údaje snaží načítať logged.php. Tento súbor sa ale k vytvorenej session nedostane pokiaľ si ju nevytvorí sám. Včera som pol dňa zisťoval, kde je problém. Zistil som, že v Opere 9.50 beta 2 CZ. V IE6 ide všetko ako má, ale Opera ako som pred chvíľou zistil sa mi neprihlási vôbec nikam. Nič som v nej nenastavoval alebo aspoň sa nepamätám, že by som niečo robil. Viete mi poradiť, čo mám spraviť?

Áno, pred chvíľou som na to prišiel, ale aj tak ďakujem, pretože ja som nič nemenil a musel som teda stlačiť nejakú klávesovú skratku asi len. Ako vidím práve, bolo to F12. Zrejme som to stlačil nechtiac miesto Backspace. Na druhej strane cookies ma nenapadli hneď, pretože v tej webovej aplikácii používam len session a nie cookies.

Edit: Vyriešené.