Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otvaranie okien

po urcitom case na internete, mam otvorene napr 4 okna, sa mi nedaju otvorit dalsie . . . ked nejake zavrem, tak mozem otvorit ine, ale zase len zopar krat . . . az nakoniec ziadne a restart . . . kde problem? Win XP Sp2 so zaplatami

Co zkusit nějaký prohlížeč, jenž má panely? Otevřených třeba 20 stránek, ale stále je to jedno okno? Panely už dnes umí kde-co - Opera, Avant Browser, Maxthon, Firefox...
Také prohlédnout počítač v Superantispyware a zmenšit+vyprázdnit dočasnou paměť prohlížeče.

[http://img233.imageshack.us/img233/7151/panelykd6.t h.gif]