Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení monitoru

Mám problém s nastavením vzhledu monitoru. Kvůli velikosti jsem chtěl připojit k notebooku LCD monitor, což šlo bez problému, ale.. Jelikož mám noťas 15,4" a monitor klasickou 19", tak je celý obraz na monitoru zúžený. Pokoušel jsem se přes panely a vzhled něco změnit, ale bez úspěchu. Má s tím někdo zkušenosti a může to vůbec fungovat, nebo se na to mám vykašlat (což by mne mrzelo). Zapomněl jsem napsat, že mám OS XP Profi. Děkuji za případnou radu

Toto jsem zkopíroval z reportu. Předem děkuji za radu. Sbobo

Základní deska:
CPU typ Mobile Intel Celeron M 370, 1500 MHz (15 x 100)
Název základní desky FUJITSU SIEMENS AMILO L Series
Čipová sada základní desky Neznámý
Pracovní paměť 448 MB
BIOS Typ Phoenix (11/30/05)

Zobrazení:
Grafická karta ATI RADEON XPRESS 200M (64 MB)
3D-akcelerátor ATI Radeon Xpress 200M (RC410M)
Monitor Monitor Plug and Play [NoDB]
Monitor Generic Television