Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vertikální pohyb myši

Zdravím,
nedávno jsem si koupil novou USB myš Trust MI-2250 a když ji zapojím, tak se kurzor pohybuje pouze horizontálně, vertikálně vůbec nejde. Bohužel jsem ztratil záruční list, takže ji nemůžu ani reklamovat. Nedá se s tím prosím něco udělat? Vyzkoušel jsem ji už na několika PC a pokaždé se stejným výsledkem. Je možné, že je problém v optice myši? Děkuji...

ano podle mě je to v myši a nejspíš vadný šváb. vzhledem k ceně 110-182kč to nemá cenu dál pitvat. možná bych zkusil koupit tu samou a potom tu vadnou s novým dokladem vyreklamovat.