Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba v prohlížeči událostí při každém startu PC

Zdravim. V prohlížeči událostí se mi při každém zapnutí PC objevuje toto chybové hlášení:

Typ události: Chyba
Zdroj události: Service Control Manager
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 7000
Datum: 14.5.2008
Čas: 15:11:17
Už ivatel: Není k dispozici
Počítač: DC054258
Popis:
Služba General Purpose USB Driver (adildr.sys) neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Zvolenou službu nelze spustit, protože není povolena nebo s ní není spojeno žádné povolené zařízení.

Můžete mi prosím někdo objasnit, co že se to neustále opakuje za chybu? Co je služba General Purpose USB Driver (adildr.sys)? Jak tuto chybu napravit? Díky

USB by měli zakázat, to je "standard" pro kočku. Ještě tak ty MassStorage, ale zbytek je hnůj. Doporučuju DSL modem balistickou křivkou odvrhnout do popelnice a zakoupit něco, co funguje a nezasere OS debilně napsanými ovladači.

Trefa do černého Karle - dík za odkaz. Píše se tam přesně o té samé chybové zprávě, o kterou mi jde. Vypadá to, že za to může USB modem SAGEM 840 FAST - no a to je přesně ten můj modem. Řešením je prý malá úprava registru, takže až to prubnu, dám vědět, jak to dopadlo.

Tak jsem to prubnul - změnil jsem v registru jednu dvojku na nulu a restartoval PC. No a ta chybovka se v prohlížeči událostí již neobjevila. Zatím se zdá, že vše chodí jak má, tzn. kromě zmizení té chybovky při startu PC je vše tak jak bylo před tou úpravou.

ÚŽASNÉ, co dokáže jedna dvojka, resp. nula. Dík všem zůčastněným a Karlovi 3xHURÁ !!!