Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledam pisnicku

Zdar, hledam pisnicku, je asi od Zavise. Je tam slecno dejte mi pusu na cu*aka ....:))
Změna kategorie, původně: Ostatní (josephino)

Omlouvám se, já jsem zrovna ve škole chyběl, když se probíral Záviš.

Tak pokud si vzpomínám, Záviš *ukal královnu Kunhutu, pročež ho na Hluboké sťali plknem. Pozor, neplést si s prknem, tím se stíná velice obtížné a odsouzenci si pak stěžují....

P.S. Doufám, že všichni mluvíme o Falkenštejnovi.