Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde v Praze lze vidět naživo NTB Lenovo?

Ahoj, chci se zeptat kde v Praze uvidím NTB Lenovo naživo, nejsem z Prahy, jedu tam příští týden a chtěl bych je vidět naživo, než si ho koupím - už mám něco vybraného. U nás v zapádákově maj akorát Acery a občas a to je svátek, se objeví i něco jiného, ale ne Lenovo. Dík.

Stačí se přes pana Googleho podívat na seznam Lenovo center a Lenovo pointů. Nedělejte si však velké představy. Většina míst je jak u "snědeného krámu". Nejlepší je navšívit Lenovo centrum, firmu Kinetik na Bělehradské ulici v Praze.
Na internetu se však píše, že na některé zákazníky zkoušeli fígle s prodejem vyběhlého typu ntb za super cenu, nový model byl však nepatrně dražší. Toto můžu potvrdit z vlastní zkušenosti a mohu to doložit ... Na okouknutí je to ok ... důvěřovat ale prověřovat ...