Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero

Nainstaloval jsem si Nero7 a při dokončení instalace to chce seriové číslo,to co tam je je prý zastaralé?
Instaloval jsem to z instaluj.cz
Děkuji za radu!!

Máš koupenou verzi NERO? NERO není software zdarma. Nabízí 30 denní zkušební verzi.
Klíče mezi jednotlivými verzemi NERO nejdou použít. Pokud máš koupenou (nebo jsi dostal(a) k vypalovačce) verzi 6 klíč není možné použít pro verzi 7.

Jen bych upřesnil: klíče mezi jednotlivými řadami 6,7,8 nejdou použít.
V rámci jedné řady obvykle lze použít klíč mezi jednotlivými verzemi.
Nejlíp, pokud máš číslo třeba ze starší Ultra verze, odemkne všechny funkce i pro vyšší
verzi z nové demo verze.