Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá obrazovka

Dobrý den,dcera má potíže s notebookem takového charakteru,že po zapnutí přístroje a vložení cd s hrou jí najdnou zmodrala obrazovka,notebook nelze vypnout ani restartovat.Co s tím?
Děkuji JE

U notebooku který má baterii je vytažení šňůry ze zásuvky k ničemu. Rozumím tomu tak že modrá obrazovka modrá zůstane a víc se neděje? Zkusil bych kombinaci kláves Ctrl+Alt+Del, pokud nic tak dlouze podržet vypínací tlačítko. Jako nouzové a poslední řešení (s možností značných následků) je vyndat a zandat baterku. Pak zkusit jestli to naběhne; jestli ne, tak servis, je-li notebook v záruce tak reklamaci....