Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojenie skenera

mam skener, USB vstup, nakolko sietove su radovo drahsie . . . ale potreboval by som ho pre niekolko pracovnikov bez prehadzovania kabla. Nasiel som iba BELKIN USB Peripheral Auto Switch 4x1, ma s tym niekto nejake skusenosti? alebo ine riesene? Diky

Ti pracovnici sedia od seba ako daleko? Lebo max.dlzka pasivneho USB kabla je 5m, usb2.0 neviem ci nie len 3m, tak aj na to pozor.
Mozno by bolo dobre zapojit scanner na nejaky PC a nazdielat pre ostatnych, ak to vobec u scanneru ide (netusim, u tlaciarni to ide :)