Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Runtime error - novy notebook

ahoj. koupila sem si novej notebook, nainstalovala avast a od te doby se mi kazdy den pocitac na chvili zasekne, skoci mi tam upozorneni nejakej runtime error a pak se to zase rozbehne. muzete mi nekdo poradit co s tim?? a aby to uz tam neskakalo?? moc dekuju

:-) "run - time" znamená, že chyba vznikla za běhu programu - tudíš věř, že je mnohem podstatnější aby jsi uvedla a definovala slovo "nejakej" - tedy jak to vypadá, od jakého programu to je, jestli je obrazovka celá modrá, jaké jsou tam čísla u toho, možnosti a v neposlední řadě i operační systém.

Zdarec,
tenhle krám nepoužívám takže nevím proč to dělá,ale podle mně to je pgm na kontrolu aktualizací od asusu.
Takže ti určitě pomůže když se mrkneš na věci,které se ti spouštějí při startu systému a odstraníš tam tuhle položku.
Párkrát do roka se ,ale manuálně mrkni na stránky asusu na nové ovladače.
Zdarec.