Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybová hláška - Upravit informace o účtu

Ahoj, moje známa mi napsala, že má problém s hláškou, která ji vyskakuje na obrazovce. Já jsem ji nedokázal poradit, tak se obracím na Vás. Při práci na PC nebo při sledování filmů ji najednou naběhne tato hláška:
[http://img232.imageshack.us/img232/9775/beznzvumk7. jpg]
Je to asi něco s e-mailem, ale žádné heslo si prý něměnila. Nabíhá ji to každých 10 až 15 sekund.
Díky Mike17.

Ide o okno, ktoré patrí Avant Browseru. Avant Browser vôbec nepoužívam a ani nepoznám, ale predpokladám, že tento webový prehliadač obsahuje aj poštového klienta, ktorý sa pokúša sťahovať poštu v pravidelných intervaloch. Keď sa mu to nepodarí, tak to pre neho znamená, že "heslo bylo asi změneno" a treba zadať heslo ku e-mailovej schránke, ktorá je tam napísaná.

Takže svojej známej poraď, nech si poriadne nastaví poštového klienta v Avant Browseri, alebo nech ho vypne.