Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční interní unrar v totalcmd

Velmi často se mi poslední dobou stává, že v TC 7.03 mi nejde rozbalit rar soubor. V podstatě to velmi často = vždy. Dříve to fungovalo bez problémů, stačil Enter nebo CRTL+PgDn. Teď to vždy po Enter napíše chybu v komprimovaném souboru. V 7z problém není a archiv bez problémů rozbalí.

Měl bych proto 2 otázky:
a) Je nějaká cesta jak to vyřešit?
b) Lze nějak v archivátorech zadat něco jako "7z e %soubor%"? Nenašel jsem způsob.

hmm, moc rar nepouzivam ale myslim ze som doteraz nezaznamenal problem (TC7.02a). Nie su tie tvoje rar s heslom? Ak ano tak to interny dekomprimator TC tusim neobsahuje a je nutny externy dekompresor.
Dalsia moznost je ze tie tvoje rar su moc nova verzia, pozri ci uz nie je aj novsia verzia TC :-)

V TC mas v nastaveniach (sekcia "packer") ze co ma pouzit u roznych typov archivov, default je zaskrtnute ze ma pouzit interny unrar ak je to mozne, ale mozez mu tam dat cestu na externy rar.exe, si skus stiahnut aktualnu verziu WinRAR a daj potom TC cestu na rar.exe z aktualneho WinRAR baliku.

P.S. este je v TC moznost pridat do TC kompresne pluginy, pohladaj googlom ci nie je pre to nejaky aktualny plugin...