Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP4 - MP3

Ahoj,
stáhla jsem si písničku ve formátu mp4, chci se zeptat jaký si mám nainstalovat program, aby mi ta písnička hrála. A jak jí pak dále převést do formátu mp3.

Děkuji

Budu tě muset zklamat -VLC player by to přehrál, ale ten soubor má ochranu DRM - musíš mít licenci .

Program na odblokování se vyskytuje tady: download.php
Stáhnout lze z fóra.
Popřípadě lze stáhnout plugin do winampu http://www.free-codecs.com/M4P_input_plugin_for_Win amp_download.htm na přehrání(nezkoušeno)

http://www.download3k.com/Install-iTunes-M4P-Conver ter.html za prachy.

podle tagu to je:

Artist Carlos Baute
Title Llevas en Tus Genes la Mentira
Album De Mi Puño y Letra
Track 12/13
Disc 1/1
Genre Pop Latino
Year 2008-04-01T07:00:00Z
Rating
Composer Carlos Baute
Size 3,2 MB (9% of original, 1 to 1 compression)
Original Size 34,41 MB
Length 3 minutes 24 seconds
Channels 2 (stereo)
Sample Rate 44,1 KHz;
Sample Size 16 bit
Bit Rate 128 kbps
Encoder
Encoder Settings
Audio Quality
Contains Album Art, ID Tag [Apple iTunes]
Channel Mapping
File 12_llevas_en_tus_genes_la_mentira
Type m4a File [.m4a]