Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova registru vista

Zdravim potreboval bych mensi pomoc, muj syn si hral s registry a nekolik veci vymazal. Po restartu pocitace nejdou zadne sitove casti, prace se siti, antivirus (avast) a spousta dalsich veci.
Vista home premium, koupene.

Zalohu registru bohuzel nemam, obnova systemu prez navrat (o tyden zpet) nejde, vzdy skonci s chybovou hlaskou o nezname chybe. Neni nejaka jina moznost jak se dostat k drivejsi verzi registru a jeho obnoveni, nebo tak neco?
Format a instalaci beru az jako posledni reseni.

Predem dekuji za pomoc.

Martin Vacek

Tak problem vyresen, diky tomu ze pc sestava je od firmy packard bell, obsahuje i automaticke ukladani systemovych souboru a casti k nim. Opravilo se to jen tim, ze jsem natvrdo vypnul pocitac pri bootovani a nasledne provedl opravu prez packard recovery.
Dekuji vam za snahu o pomoc.

Martin Vacek

oprava jen dočasná.
synek který smaže jen 4 části registru nemá co mít administrátorská práva. pokud je admoš a chce spustit regedit, mám pocit že vista nejdřív protestuje. pokud synek neví co činí, a proto vypnul uac ochranu aby se mu to lépe dělalo - má počkat do věku kdy dosáhne určité mentální zodpovědnosti - pak může mít i admošská práva.

s tím packard-bell máš štěstí, i jiné značkové krámy mají "recovery" funkce, bohužel to u nich znamená že zruší kompletní systém i s daty(!) a obnoví prázdný systém ve stavu "přímo z obchodu".