Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV karta2

Zdravim..
Muze mi nekdo poradit,jestli jde nahravat z TV karty LEADEK DTV2000 i s casovacem,i kdyz mam vypnuty PC?
Dekuju..!

To zavisi od toho ako je to u tej karty riesene (cim to zapina). Kedze som tu kartu nerobil tak neviem a pochybujem ze niekto vediet bude. Kedze to vie len vyrobca tak najlepsi zdroj informacii je navod k tomu. Skus si nastavit v BIOSe Wake on PCI PME na Enabled, ak to nepomoze tak skus namiesto vypinania hibernaciu (rezim spanku), start-vypnut a stlac shift. Rezim spanku treba najprv povolit (ovl.panely - energia)

Vsak klasicky,otvoris si PVR2 na ovladacom panely PVR2 si na pravo vyrolujes sipku kde sa ti ponukaju moznosti na ovladanie samotnej TV karty.(ci uz priame nahravanie, alebo priamo napalovat na DVD, nastavenia atd....) mas tam 6 gombikov, vyberes si SCHEDULE (F9) tam stlacis ADD a pridas si program, musis spravne nstavit cas pre nahravanie a datum, lebo ak das stary datum tak ti logicky nic nenahra ked sa dej uz stal. To je vsetko , je dost intuitivne tak by si nemal mat problem to spravne nastavit.
+ mas tam 2 policka ktore zaskrtavas a sice: Silent Recording a After the task finished...

Silen Recording znamena ze ti nahrava potichu to je ze ti nezapne obraz iba ti vyhodi bublinku ze sa prave nahrava film alebo program (PC je samozrejme zapnute)

After the task finished... - tam si potom vyberas co ma spravit ked ti donahrava , ci sa ma vypnut alebo prejde do usporneho modu...

Este ma napadla jedna vec, ja pozeram a nahravam vyhradne s DVB-T signalu cize nie analog ale myslim ze by to malo byt uuplne jedno.

To vsechno delam,ale nejde to..Proste PC nezapne a ani nenahraje..Nahravam jen v analogu,protoze digital tady jeste nechytnu,ale verim,ze je to jedno..Chci se zeptat,jake ma nastavit zarizeni.."WinFAST DVT200H BDA DVB-T Tuner/Demod" nebo na "Automatically search an available device"?