Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus router

Chtěl bych se zeptat koupil jsem si ASUS WL-520gC Wi-Fi Router a při instalaci mi to píše:

Zkontrolujte vlastnosti sítové karty, povolete možnosti´Získat adresu IP automaticky´a´Získat adresu DNS automaticky´a akci opakujte.
(Doporučujeme ukončit předchozí sítová nastavení pro použití v jiném prostředí.)

Nevim jak to mam nastavit a kde to mam hledat mohl by jste mi nekdo poradit.díky

Při instalaci čeho? Ten router se nijak neinstaluje. Jen ho zapojíš a můžeš do prohlížeče zadat adresu 192.168.1.1 kde provedeš nastavení. Router má implicitně zaplé DHCP, takže IP adresu nastavovat nemusíš. Jediné co musíš nastavit (a to přímo v routeru) je způsob připojení k internetu. Upřesni dotaz, dále jak máš do routeru přiveden internet a jaké údaje vyžaduje poskytovatel pro připojení.