Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Heslo

Dobrý den.Potřebuji poradit.Jde o to,že můj bratr dostal zákaz na pc,ale kašlal na to a vesele pařil dál.Potřeboval bych program,který zahesluje buďto jeho oddíl disku,nebo nějakým způsobem přebije heslo na jeho xp.(dual boot xp-ja,xp-bracha).Dík moc.

přepiš ručně v boot.ini číslo jeho partition, např:

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(666)\WINDOWS="Windows XP for bratr"

není to nic s čím by si člověk za chvíli neporadil, ale můžeš bratrovi aspoň měřit čas.
a chce to aspoň zaheslovaný bios.

při tom heslování biosu jde rovnou nastavit i heslo k disku, jak píšou výš.