Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MRP účetní program

Ahoj potřeboval bych poradit mam doma učetní program MRP a vše je v pořadku,jen když tisknu tak mi to tiskne bez háčků a čárek!Tiskarnu mám HP 610C.Když tisknu třeba z wordu,tak mi to normálně tiskne s diaktitikou.Muže te mi někdo poradit?Děkuji mnohokrat za rady.:-D

Máte pravdu, hromadný prevod dát z DOS verzie nebol možný, pokial si dobre pamätám a také množstvo firiem prevádzať po jednej...Ja som s tým nemal problém, stačilo vytvoriť firmu a obnova prebehla bez väčších problémov.