Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou posílat přílohy mailem u seznam.cz

Předem děkuji za jakoukoliv vaší pomoc.Sama jsem poleno samouk.Poslední dobou mi nejdou posílat přílohy mailem u seznam.cz (ještě nedávno vše odesílalo). Pod mou adresou na jiném počítači jdou bez problému.Když odesílám email tak hlásí,že email ukládá,ale neodešle a skončí v rozepsané.Email bez přílohy odešlu normálně.Volala jsem na podporu a tam vše v pořádku.Mám Vistu , IE a připojení O2 Internet Mobil 512 Plus.Než to někam smutně ponesu zkusím vaše možné rady.

Kamaradka mela XP Win, internetovy prohlizec MSIE 6.0, a nesla ji odeslat fotka,cca 2MB, a to opakovane. Tak jsem nainstaloval internetovy prohlizec Mozzila Firefox, a ejhle, slo to. Moje rada
koukni, stahni a pouzivej
firefox